Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Junior programátоr

Tento kurz je určen teenagerům jako příprava pro práci s profesionálním programováním. Pokrývá klíčové pracovní aspekty a umožňuje studentům rychle projít porfesionální certifikací po ukončení školy. Kurz je navržen pro teenagery a značně se liší od typických univerzitních kurzů. Žádná nicneříkající umělá zadání. Místo toho se naši studenti zaměřují na zajímavou problematiku moderní doby a příklady z reálného světa, v důsledku čehož je pro ně celý kurz zároveň i zábavou.

Forma studia a cena

Junior programátor

Rozvrh hodin:
1x týdně
Délka kurzu:
48 vyučovacích lekcí / ročník
Věk:
14-17 let
Čas výuky
17:50 - 20:00
Přihlásit se na kurz

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů