Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Potvrďte prosím svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Získané informace používáme pouze v rámci naší společnosti a nepředáváme je třetím stranám.

Zjistěte více

Vaše dítě se s námi ocitne ve světě technologií budoucnosti, stráví prázdninový čas s užitkem a potěšením.

Pro koho

block:camp_for_whom_title

znají všechny známé blogery a chtějí se stát slavnými

snějí o tom, že si poskládají a vycvičí svého bojového robota

pořád mají v rukou smartphony

chtějí tvořit virtuální světy

Výhody

block:camp_children_result_title

  1. block:camp_children_result_item1
  2. block:camp_children_result_item2
  3. block:camp_children_result_item3
  4. block:camp_children_result_item4
  5. block:camp_children_result_item5
  6. block:camp_children_result_item6
  7. block:camp_children_result_item7
  8. block:camp_children_result_item8
Formy studia

Formy studia

Programování v Minecraftu 2022

3000 Kč

Naučíme Vaše dítě programovat díky Minecraftu!

 

Máte doma malého zvídavého technika, kterého baví počítače? Přihlaste jej do letního tábora IT STEP, kde se naučí spoustu nového! Během pěti dnů děti díky našim zkušeným lektorům poznají, že i programování může být zábava, když se do něj pustíme s Minecraftem, nebo že jejich minecraftový hrdina nemusí zůstat pouze virtuální.

 

Čeká na ně:

 

  • Programování objektů a herního prostředí Minecraftu

Úspěšnou hru Minecraft znají snad všichni, málokdo však ví, že existuje speciální verze hry, která má nástroje pro studium různých vědních disciplín. A právě v prostředí Minecraftu ovládneme programování.

 

  • Vytváření 3D modelů

Svého minecraftového hrdinu jsme už naprogramovali, tak si jej můžeme vymodelovat! V programu TinkerCAD se děti naučí vytvářet 3D modely.

 

V ceně dětského tábora je zahrnuto: tematický kroužek pod vedením lektora, pedagogický dozor, svačina, pitný režim, oběd.

 

Termíny:

11.-15.07.

18.-22.07.

25.-29.07.

01.-05.08.

08.-12.08.

 

PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE PROSÍM ZDE

čeština

5 dní

9-14 let

Pondělí – pátek, 8:30 - 13:00

Grafický design 2022

3000 Kč

Vstup do světa grafického designu už nyní!
Studenti se naučí základy počítačové grafiky pomocí nástrojů Adobe, a úprav v RAWu, kde jim bude představen koncept barevných posunů a štětců úprav v RAWu.

Budou vytvářet logo, zpracovávat fotografie, připravovat webové stránky a prezentovat. A nakonec představit svůj projekt před publikem. 

Během týdne budou studenti pracovat na návrhu a prezentaci svého startupu. Licenci pro své tvoření získají od nás zdarma. Ve skupině bude maximálně 9 studentů. 

Získané dovednosti pomohou teenagerům přemýšlet o výběru povolání a budou jim velkým pomocníkem při přípravě vlastních projektů v budoucnosti.

 

V ceně dětského tábora je zahrnuto: tematický kroužek pod vedením lektora, pedagogický dozor, svačina, pitný režim, oběd.

 

Termíny:

11.-15.07.

 

PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE PROSÍM ZDE

čeština

5 dní

14-16 let

Pondělí – pátek, 8:30 - 13:00

Jak probíhají tábory

Jak probíhají tábory

Přes celé prázdniny si místo školy děti mohou o prázdninách užít plno zábavy a naučit se něco nového. Program tábora je sestavený tak, aby si děti mohly vyzkoušet vše, co IT sféra v současnosti nabízí. Zároveň o sobě děti zjistí něco nového a mohou nalézt nový koníček. Vždyť právě o prázdninách je nejlepší čas na nové zážitky a rozvoj vlastních dovedností.

Požádejte o zpětné zavolání

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace