Brno, Vídeňská 546/55

Staň se programátorem s pomocí
IT Akademie STEP!

PROČ SE STÁT
PROGRAMÁTOREM?

Dobré finanční ohodnocení

Programátoři jsou velmi žádaní specialisté s dobrým nástupním platem. Jeho výše se samozřejmě odvíjí od délky praxe a dosažené kvalifikace. Například v Praze se výše nástupního platu pohybuje kolem 40.000 Kč hrubého(platy.cz)

Vynikající pracovní podmínky

Počítačové firmy si dobrých programátorů cení nade vše, nabízejí jim proto různé benefity, jako jsou například permanentky do fitness centra, relaxační místnosti přímo na pracovišti nebo dokonce zmrzlinové dny. Komfortní kanceláře s nejmodernějším vybavením jsou naprostým standardem.

Pracovní příležitosti po celém světě

Informační technologie se používají všude ve světě. Jako programátoři můžete spolupracovat na mezinárodních projektech v českých firmách, jet pracovat do zahraničí, nebo pracovat na volné noze z jakéhokoli místa na světě. Práce programátora poskytuje mnoho možností.

Rozšiřující se pracovní trh

Oblast IT patří mezi nejrychleji se rozvíjející na světě. Podle Asociace Informačních Technologií Ukrajiny bude v roce 2016 potřeba v Evropě asi 1 milion IT specialistů.

Jistota uplatnění na trhu práce

V TOP10 nejhůře obsaditelných pozic v ČR dominuje obor informační technologie, kde průměrně reagují 2,3 uchazeči na 1 nabídku. Jedná se o obor, kde se zároveň inzeruje nejvíce pracovních nabídek, od začátku roku konkrétně 3587, počet uchazečů je však nedostatečný. (zdroj profesia.cz)

Možnost změnit svět

Je jedno, jestli od své práce očekáváte hlavně vysokou výplatu, nebo chcete změnit svět. Jako programátoři budete mít obě možnosti. Kdo ví, třeba to budete právě vy, kdo posune naše současné představy o světě někam dál.

Práce, která je IN

Počítače dnes zasahují téměř do každé oblasti našeho života. Těžko si představit aktuálnější profesi, než je právě programátor. Oblast IT se navíc neustále dynamicky rozvíjí, vždy tedy budete v kontaktu s nejnovějšími trendy.

Možnosti vzdělávání a rozvoje

Práce programátora je sama o sobě neustálým rozvojem, získáváním nových znalostí a dovedností. Nové technologie stále střídají ty staré, nudit se tedy rozhodně nebudete.

CO BY MĚL VĚDĚT A UMĚT PROGRAMÁTOR?

Toto a mnohé další se dozvíte na IT Akademii STEP ve specializaci "Programování"

Studijní plán

Proč si studenti vybírají právě
IT Akademii STEP?

Moderní a aktuální studijní plány

Studijní plán se neustále aktualizuje v návaznosti na momentální potřeby trhu. Nenajdete zde žádné zbytečné předměty, pouze to, co skutečně budete používat v praxi.

Kvalitní studijní materiály

Studijní program, který jinde nenajdete. Originální metodika, online vyučování, studijní plány a práce na projektech v rámci výuky. To vše zajišťuje vysokou úroveň znalostí našich absolventů.

Nechte se vést profesionály

Naši učitelé jsou certifikovanými profesionály ve svém oboru. Přicházejí k nám přímo z jednotlivých firem, aby předali studentům praktické znalosti a dovednosti. Pro své zaměstnance také průběžně pořádáme semináře, workshopy a tréninky, abychom jim pomohli udržovat a rozšiřovat jejich profesní znalosti a pedagogické dovednosti.

Moderní vybavení

V IT Akademii STEP jsme vytvořili ty nejlepší podmínky pro pohodlné vzdělávání. Studenti po celém světě mají k dispozici 250 počítačových laboratoří a více než 3000 moderních počítačů. Každý student má svoje vlastní pracovní místo.

100% praktická výuka

Základem našeho přístupu ke vzdělávání je praktická výuka a komunikace s vyučujícím. Nenajdete zde nudné přednášky. Znalosti jsou okamžitě fixovány praxí.

Závěrečný diplom

Absolventi Akademie získávají po úspěšném završení studia diplom.

Získejte mezinárodní certifikáty

STEP je autorizovaným školicím centrem pro produkty Microsoft, Cisco nebo Autodesk. Studentům našich vzdělávacích programů je umožněno skládat bezplatně zkoušky na mezinárodní certifikáty.

Studujte když máte čas

Můžete si vybrat studium ve dnech a hodinách, které vám vyhovují. Studium ve STEPu je možné kombinovat se studiem na jiné škole či dokonce s prací.

Jedinečný vzdělávací program

Přednášející přímo z praxe, aktuální studijní plány, dobré technické zázemí, mezinárodní certifikace nebo pomoc s hledáním práce - to vše odlišuje IT Akademii STEP od jiných počítačových škol.

Pomoc s uplatněním na trhu práce

Nabídka skutečných pracovních pozic od zaměstnavatelů pro studenty a absolventy Akademie. Partnerská spolupráce s firmami. 25% našich studentů získá první pracovní nabídku už po prvním roce studia.

Práce v malých skupinách

Studenti pracují v malých skupinách, abychom ke každému mohli přistupovat individuálně.

Bez korupce

Ve STEPu nebereme úplatky. Známky budete dostávat pouze za svoje výsledky.

Přihlásit se na bezplatnou konzultaci

Příjmení Jméno*:
Telefon*:
E-mail*:

Zajímavosti
o IT AKademii STEP

Velká nestátní vzdělávací instituce (41 poboček ve 16 státech.) Funguje od roku 1999.

STEP je považován za nejlepší výukové centrum v Evropě pro technologie Cisco.

Na Ukrajině patří STEP mezi deset nejlepších vysokých škol, které se věnují přípravě IT specialistů.

STEP používá vlastní studijní plány a materiály, které jsou vysoce ceněny IT specialisty po celém světě.

Ve STEPu pracuje více než 600
vyučujících z praxe.

STEP nabízí praktické znalosti,
po kterých je v IT poptávka.

Studenti STEPu se umisťují na předních místech v mezinárodních soutěžích

STEP je také autorizovaným školicím centrem
Microsoft, Cisco, Autodesk aj.

Více než 18 tisíc studentů a 80 tisíc absolventů pracuje v ukrajinských a mezinárodních IT společnostech.

Absolventi Akademie pracují v 36 různých státech světa. Mnoho z nich také založilo svůj vlastní startup.

MOŽNOSTI STUDIA

Prezenční studium:
 • Pro koho
 • Určeno pro osoby
  od 15 do 55 let
 • Délka studia
 • 5 semestrů
 • Rozvrh hodin
 • (pondělí až čtvrtek)

  Dopoledne: 9:00 - 12:00
  Poledne: 13:30 - 16:30
  Odpoledne: 18:00 - 21:00

 • pátek – domácí úkol
 • Cena

  5.700 Kč / měsíc
  30.780 Kč / semestr
 • Zaregistrujte se
Studijní
plán
Zkrácené stadium:
 • Pro koho
 • Určeno pro osoby
  od 18 do 55 let
 • Délka studia
 • 5 semestrů
 • Rozvrh hodin
 • (sobota nebo neděle)

  Dopoledne: 9:00 - 13:30
  Poledne: 12:00 - 16:30
  Odpoledne: 15:00 - 19:30

 • pondělí až pátek - domácí úkol
 • Cena

  4.300 Kč / měsíc
  23.220 Kč / semestr
 • Zaregistrujte se
Studijní
plán

Typické chyby při výběru
školy:

Snaha o co nejnižší cenu

Snaha ušetřit na vzdělávání se velmi pravděpodobně odrazí na jeho kvalitě. Nízké ceny většinou znamenají, že vyučující nedostávají odpovídající ohodnocení, nebo nemají potřebnou kvalifikaci. Svoje vlastní vzdělání je nejlepší svěřit do rukou osvědčeným profesionálům z praxe.

Studijní program neodpovídá zvolenému cíli

Ještě před začátkem studia je nutné si stanovit cíle, které by mělo vzdělání naplnit. Nebojte se vše konzultovat se specialistou. Nepřesné stanovení cíle s sebou často nese chybný výběr typu nebo formy studia. Nakonec poznáte, že jste se zmýlili, ale čas i peníze budou pryč.

Absolvování více krátkodobých kurzů

Pokud se skutečně chcete stát programátorem bez větších předchozích znalostí, na krátkodobých kurzech se Vám těžko podaří nashromáždit potřebné znalosti. Abyste do tajů programování skutečně pronikli, je třeba přepočítávat algoritmy, vytvářet programovací projekty nezávisle na cílovém jazyku realizace, přenastavit svůj způsob přemýšlení a získat praktické zkušenosti. Zaměstnanci Akademie stanovili na základě vlastní mnohaleté zkušenosti jako optimální délku studia minimálně 2,5 roku. Po této době si můžete být jisti výsledkem.

Snaha o získání státního diplomu

Doby, kdy byl pro získání dobré práce zapotřebí diplom ze státní vysoké školy, už jsou pryč. Zaměstnavatelé v současnosti nejvíce oceňují konkrétní znalosti a dovednosti uchazečů. V oblasti IT to platí dvojnásob. Právě zde se klade důraz na zkušenost s novými technologiemi a odpovídajícími programovacími jazyky.

Sebevzdělávání

Samostudium je vynikající v případě, že máte železnou vůli, spoustu času na vyhledávání potřebné literatury, výukových videí a audioknih. Opravdový kontakt s učitelem z praxe však žádná z těchto věcí nemůže nahradit. Studium probíhá mnohem pohodlněji a rychleji, pokud máte možnost konzultace se specialistou. Ten Vás může upozornit na případné chyby nebo nedostatky a nasměrovat Vás správným směrem.

Doučování

Doučování je také určitou formou samostudia, obohacenou o někoho, kdo vás kontroluje a vede. Učení probíhá tímto způsobem určitě rychleji, ne však tak rychle, jako by probíhalo ve skupině s učitelem z praxe a podle učebního plánu vytvořeného podle momentálních potřeb IT průmyslu. Možná se vám tímto způsobem podaří naučit několik programovacích jazyků, ne však celý komplex současných postupů a technologií. Na to je zapotřebí celého týmu profesionálů. A v neposlední řadě - doučování Vám nepřinese žádný závěrečný diplom ani certifikát.
Touha po rychlých a snadných výsledcích
Ať už si vyberete jakoukoli variantu studia, výsledek bude záviset jen a jen na Vás. Vzdělávací instituce má za úkol především dovést studenta k jeho cíli, a to co nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem. Během 15 let našeho fungování jsme se přesvědčili, že za dva nebo tři měsíce z nikoho programátora neuděláme. A kdo říká, že to umí, dost možná neříká pravdu. Délka našeho vzdělávacího programu je proto 2,5 roku. Je to optimální doba, která umožňuje získat potřebné základní vzdělání a pustit se do práce.

Přihlásit se na bezplatnou konzultaci

Příjmení Jméno*:
Telefon*:
E-mail*:

Společnosti, ve kterých pracují
absolventi STEPu

Jak to
funguje

Necháte nám vzkaz na stránkách nebo přijdete do kanceláře Akademie

Probereme s Vámi Vaše cíle a vybereme pro Vás vhodný studijní program

Potom podepíšeme smlouvu, proběhne platba a můžete se vrhnout do učení.

Po úspěšném absolvování studia od nás dostanete diplom a certifikáty dokládající Vaši úroveň znalostí.

HR oddělení Akademie Vám pomůže najít práci ve Vaší specializaci.

Děláme všechno proto, aby studium u nás bylo zajímavé a mělo smysl.
Žádné zbytečnosti. Jenom to, co Vám pomůže najít dobrou práci.

Ještě Vás něco napadá?

Zeptejte se hned!

А хотите, мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму